HAKKIMIZDA

Petopia Veteriner Kliniği’ni tanıyın


Petopia 12.07.2019 tarihinde Ümraniye’de kurulmuş ve Ümraniye’deki hayvanseverler ile özleşmiş bir veteriner kliniğidir. Kurulduğu günden bu güne binlerce hastayı tedavi etmiş ve yüzlerce olumlu geri bildirim almıştır. (Hasta yakını görüşleri)

Petopia Veteriner Kliniği’nde tüm donanımlar mevcut olup hastaların teşhisi ve tedavisinde son teknoloji cihazlar kullanmaktadır.  5 kişilik ekibiyle haftanın 7 günü 14 saat açık bir veteriner kliniğidir.  Petopia’da 2 Veteriner Hekim 2 tekniker 1 yönetici olmak üzere 5 personel bulunmaktadır. Petopia Veteriner Kliniği tüm branşlarda hizmet vermektedir.Ziyaret için Randevu Alın

ÇALIŞMA SAATLERİ


Misyon Vizyonveteriner sağlık hizmetlerinde son teknoloji ve bilimsel gelişmeler ışığında hizmet veren, yeterli donanım ve bilgiye sahip, alanında uzman akademik kadro ile bulunduğu coğrafyada öncü bir sağlık kuruluşu olmayı hedefliyoruz.


VİZYONçalışanlarımız ile veteriner hekimliği mesleğini icra ederek fayda sağlamak, veteriner sağlık hizmeti sunmak ve sosyal refaha katkıda bulunan saygın bir kuruluş olmak amacıyla kurulmuştur.


MİSYON


RESMİ CV

  • Hizmetler
  • Donanımlar
  • Ekibimiz
  • Yoğun Bakım Ünitesi
  • Röntgen
  • Ultrasonografi
  • Hemogram
  • Video otoskop

Hasan Hüseyin Demir: Sorumlu Veteriner Hekim

Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2016 mezunu. Casper adında bir kedisiyle yaşıyor. Anadolunun bir köyünde dünyaya gelmiş, toprağı, suyu, yeşili, rüzgarı yağmuru hissetmiş ve canlılarla iletişim kurmuş, her an yanında bir köpeği, bir kedisi olan onlardan ayrı duramayan, kırlarda onlarla gezen, yemeğini onlarla yiyen bir çocukken içimde yer etmiş;Var olan ve var olmuş bütün canlıların saygıyı hak ettiğine yürekten inanan ve bunun bilincine çok küçük yaşlarda varmış bir insan olarak. Hayatlara dokunmaya, mutlu anlara tanık olmaya devam ediyorum. Paha biçilemez mutluluklar;mesela yürek burkan bir halde gelen bir yavru köpeğin yerinde duramadan klinikten gittiği mutluluklar. Nefes alamaayan acı çeken bir kedinin huzur içinde uyuduğu mutluluklar. İnsanların yarattığı kalbi yerinden çıkaracak korkuların sevgiyle ilgiyle ortadan kaldırıldığı mutluluklar. Her canlı saygıyı hak eder inancıyla kilometrelerce yol gidip, doğru olanı yapmanın verdiği mutluluklar. Her geçen gün biriktirdiğim bilgiler,tecrübeler, bilgiye ve öğrenmeye olan bağlılığım ve bunların getirisi olan şahit olduğum mutluluklar ile mesleki gelişim serüvenime devam ediyorum.

Muhammed Zorbozan: Veteriner Hekim

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2015 mezunu. 6 yıldır pet kliniklerinde çalışıyor. Fındık ve Tarçın adında 2 kedisi ile birlikte yaşıyor.

Songül Kılıç: Veteriner Teknikeri

Aksaray Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık 2020 mezunu.

Hatice Çoşkun: Veteriner Teknikeri

Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık 2019 mezunu ve Anadolu Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık öğrencisi. Gülbeyaz isimli kedi ile birlikte yaşıyor.

Hıdır Çelik

Ümraniye Veteriner Kliniği: Petopia®

Şimdi bize ulaşın

Ümraniye veteriner kliniği, Petopia markasıyla kurumsal veterinerlik, petshop, kuaförlük ve pet otel hizmeti sunan veteriner kliniğidir. Ümraniye’de rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz merkezi bir konumda yer almaktadır.


ACİL İLETİŞİM

Acil iletişim 09:00 – 22:30
0545 402 83 85ADRES

Atakent Mahallesi
Alemdağ Caddesi No:376/A
Ümraniye İstanbulümraniye veteriner alt kısım
Takip edin

Sosyal Medya

Petopia® veteriner kliniğini sosyal medyada takip ederek daha yakından tanıyın.Copyright 2019 Petopia® Ümraniye Veteriner Kliniği

ümraniye veteriner logo